“Пам`ятаймо героїв крут!”, – Юрій Тренкін

“Пам`ятаймо героїв крут!”, – Юрій Тренкін

Сьогодні в Україні згадують бій під Крутами, з часу якого пройшло вже більше, ніж 100 років. Про цю дату нагадав на своїй сторінці у фейсбук і секретар міської ради, голова обласної організації ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

“За незалежність України заплачено високу і гірку ціну боротьби Героїв багатьох поколінь. Серед них навічно вписано в історію імена загиблих під Крутами юнаків.
29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами. Цього дня, у 1918 році під селом Крути відбувся бій між загонами більшовиків і 300 київськими студентами, гімназистами і курсантами, які стали на захист Української народної республіки. Цей день став символом героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність нашої Батьківщини.
В України завжди були і нині є люди, які готові захистити свою Вітчизну. Сьогодні незалежність країни відстоюють тисячі Героїв новітньої історії. Як і понад 100 років тому українські хлопці ціною свого власного життя утримують оборону Східних кордонів нашої держави.
Вклоняємося Героям України всіх поколінь. Вічна їм пам’ять і слава!”, – написав Юрій Тренкін.

Залиште коментар