Парад агротехніки та театралізоване дійство: стала відома програма відкриття головної ялинки Черкас

Парад агротехніки та театралізоване дійство: стала відома програма відкриття головної ялинки Черкас

Цьогоріч головний символ Нового Року офіційно відкриють на Соборній площі 19 грудня о 18:00. Про це повідомляє сайт “Про все”.

– На площі відбудеться театралізоване дійство за участю артистів Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. Також на площі буде розміщена фотолокація «Резиденція Святого Миколая» та працюватиме новорічний ярмарок, – повідомив директор департаменту освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

Родзинкою цьогорічного відкриття буде парад ілюмінованої агротехніки під музичний супровід. Подібні заходи відбувалися в Німеччині та Білорусії. Це дійство створять організатори промислової виставки «Агрошоу», тому в новорічному параді братимуть участь ілюміновані трактори.

– Щонайменше 15 машин проїдуть по бульвару Шевченка від ПК “Дружба Народів” до вул. Байди Вишневецького і вишикуються на Соборній площі. В середині тракторів будуть святкові персонажі, зокрема Святий Миколай та ангели, а позаду плануємо парад казкових героїв. Останнє відбудеться, якщо долучаться черкащани. Все це буде з музичним супроводом, – розповіла одна з організаторів виставки «AGROSHOW» Ірина Ващенко.

Вона додала, що з усією технікою можна буде сфотографуватися.

– Чому «Coca-Cola» повинна бути фішкою програми, якщо ми можемо зробити щось своє, – прокометувала організаторка параду.

Залиште коментар