Парк на Маньківщині хочуть зробити привабливим об`єктом для туристів (фото)

Парк на Маньківщині хочуть зробити привабливим об`єктом для туристів (фото)

Парк «Олександрія» в Іваньківській ОТГ, що в Маньківському районі, розглядають як центральний туристичний об’єкт в рамках концепції туристичного розвитку краю. У рамках прес-туру, що був організований Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, черкаським журналістам показали парк та інші об’єкти громади, пише “Прочерк”.

Загалом Іваньки є центром громади і найбільшим селом в районі після райцентру Маньківки. Тут проживає 3200 осіб.

– Іваньківський спиртовий завод був надзвичайно великим бюджетоутворюючим підприємством. І близько десяти років тому за задумом директора заводу Олександра Олександровича Величка та силами працівників був створений такий парк. На ставі працював і фонтан. Дуже, шкода, що зараз це основне бюджетоутворююче підприємство не працює. Парк належить саме підприємству, та поки така ситуація, ми своїми силами проводимо толоку і доглядаємо його, – розповіла «Прочерку» голова громади Леся Поліщук.

За її словами, на останній сесії депутати затвердили стратегію розвитку громади до 2023 року. Парк там грає не останню роль.

– У нас багато цікавих об’єктів, є також набережна, є стара церква. Від нас недалеко Буцька громада, що утворилася після нас. У них є Буцький каньйон. Тож думаємо укладати муніципальні договори і спільно прокладати маршрути, – каже керівник ОТГ.

Залиште коментар