Павло Голуб ініціюватиме підписання Меморандуму про чесні вибори до Городищенської ОТГ

Павло Голуб ініціюватиме підписання Меморандуму про чесні вибори до Городищенської ОТГ

19 вересня через конфлікт, що стався між двома фермерськими господарствами за збір кукурудзи, село Калинівка прославилося на всю Черкащину. Як з’ясувалося згодом, сторонами у протистоянні стали ТОВ «Черкаси Дніпро-Агро» та ФГ «Наумець», яке заявило про свої права на урожай кукурудзи, що була засіяна на понад 100 га землі.

Про це пише “Вичерпно”.

Адвокат «Черкаси Дніпро-Агро» Михайло Яковишин відзначив, що це поле в оренді ТОВ «Черкаси Дніпро-Агро» знаходиться з 2008 року, з 2018 року відбулося перепідписання договору з пайовиками, в якому були зафіксовані покращення пайових умов. Протягом цього періоду саме «Черкаси Дніпро-Агро» сплачувало пайовикам кошти згідно угоди з ними. Тож і урожай вони збирали, за його словами, цілком законно.

Засновник підприємства ТОВ «Черкаси Дніпро-Агро» Павло Голуб сьогодні заявив, що вважає дії конкурентів ні чим більше, як провокацією і пов’язує це з намірами власника ФГ «Наумець» балотуватися до Городищенської ОТГ.

— Сьогодні отримав інформацію про те, що ТВК зареєструвала Наумця кандидатом у депутати від політичної партії «Самопоміч». Я розумію, провокація з їхнього боку, що сталася 19 вересня, – це був неофіційний старт передвибочої кампанії. По-перше, для них було можливістю заявити про себе, а, по-друге, спробою «збити» рейтинг місцевого осередку «Європейської Солідарності», який я представляю. Хочу сказати, що вибори, зазвичай, річ брудна, але здоровий глузд і порядність ніхто не скасовував. Якщо пан Наумець гадає, що зброєю та перешкоджанням збору урожаю, він покращив свої рейтингові позиції, він помиляється, — коменту пан Голуб.

Павло Голуб ініціюватиме підписання Меморандуму про чесні вибори між всіма політичними партіями, що зареєстровані до Городищенської ОТГ:

⁃ Чесна конкуренція — це, перш за все, повага до виборця. Тож, якщо учасники виборчого процесу не тільки декларують, а й сповідують цінності чесних та прозорих виборів, запрошую до співпраці!

Залиште коментар