Пенсіонери можуть звіряти суму пенсії в режимі он-лайн

Пенсіонери можуть звіряти суму пенсії в режимі он-лайн

У Пенсійному фонді України триває робота з запровадження сучасних дистанційних форм обслуговування громадян та розширюються можливості веб-порталу електронних послуг для населення. Про це йшлося на колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України, інформує сайт “Економіка сьогодення“.

На Черкащині сьогодні налічується 409,3 тисячі пенсіонерів (це на 2300 осіб менше, ніж було на 1 липня минулого року). Зростає кількість жителів області, які зареєстровані на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України — їх уже до 35 тисяч. Завдяки цьому громадяни, які працюють, мають доступ до своїх щомісячних даних про заробіток і страхові внески, сплачені роботодавцями.
З травня цього року запроваджене SMS-інформування: понад 2 тисячі жителів області, які замовили цю послугу, щомісяця одержують на телефон повідомлення про сплачені страхові внески та факт зарахування стажу. Щоб зареєструватись на веб-порталі, необхідно особисто звернутися до Пенсійного фонду з паспортом та ідентифікаційним кодом і одержати код для реєстрації на порталі.
Пенсіонери через веб-портал регулярно можуть звіряти суму своєї пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, індексації.
З липня поточного року надається нова послуга з отримання в он-лайн режимі довідок з QR-кодом, за допомогою якого можна отримати витяг із реєстру застрахованих осіб, довідку про доходи пенсіонера.
А щоб послуги фахівців були доступні навіть у віддалених селах, Пенсійний фонд розширює мережу пунктів обслуговування громадян: прийом здійснюється в 14 об’єднаних територіальних громадах області та в 34 агентських пунктах при сільських радах, комітетах самоорганізації населення міста Черкаси.
Тільки в Черкасах 12 послуг Пенсійного фонду можна отримати за адресами: вул.Хрещатик, 195 (Черкаський відділ обслуговування громадян №1, №2), вул.Припортова, 10 (Черкаський відділ обслуговування громадян  №3), вул.Вернигори, 17 (Черкаський відділ обслуговування громадян №4), в агентських пунктах у комітетах самоорганізації населення мікрорайонів «Хімселище», Південно-Західний та Дахнівський.

Залиште коментар