Перебігав дорогу на червоне: патрульні виявили в пішохода наркотики

Перебігав дорогу на червоне: патрульні виявили в пішохода наркотики

Подія трапилась 18 березня. Чоловік перебігав вулицю Смілянську на заборонений сигнал світлофора. Його зупинили патрульні поліцейські роти ТОР та почали встановлювати дані.
Очевидно, чоловік не бажав знайомства з поліціянтами та дременув навтьоки. Втім, спроба не вдалася.

36-річного містянина наздогнали й затримали. У процесі поверхневої перевірки в нього виявили, схоже, наркотики. Того ж дня, у центрі міста, ймовірно, наркотики виявили ще в одного 35-річного містянина. На місце події патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу.

Про це інформує пресслужба патрульної поліції Черкаської області.

Перебігав дорогу на червоне: патрульні виявили в пішохода, схоже, наркотикиПодія трапилась 18 березня. Чоловік перебігав вулицю Смілянську на заборонений сигнал світлофора.Його зупинили патрульні поліцейські роти ТОР та почали встановлювати дані.Як видимо, чоловік не бажав знайомства з поліціянтами та дременув навтіки. Втім, спроба не вдалася.36-річного містянина наздогнали й затримали.У процесі поверхневої перевірки в нього виявили, схоже, наркотики.Того ж дня, у центрі міста, ймовірно, наркотики виявили ще в одного 35-річного містянина.На місце події патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу, яка далі займається справами.#ПатрульнаПоліціяЧеркас #ПорядокЦеТи

Опубліковано Патрульна поліція Черкаської області Четвер, 19 березня 2020 р.

Залиште коментар