Переможцями Чемпіонату України з аджиліті стали юні кінологи з Черкас

Переможцями Чемпіонату України з аджиліті стали юні кінологи з Черкас

Вихованці секції «Юний кінолог» позашкільного навчального закладу  Багатопрофільний молодіжний центр» взяли активну участь у 23 Чемпіонаті України з аджиліті. Талановиті діти закладу, у складі збірної області, пробігли справжній марафон аджиліті, який складався з п’яти складних трас від судді з Нідерландів Wim Bekendam: аджиліті, джампінг, снукер, гемблерс та командна естафета.

Всі четверо витримали марафон і виклалися на «всі 100» і своїми результатами надали залікові бали в командну скарбничку.

Ліза Озеран із пуделем Янта була третьою в командній естафеті, Котолуп Сергій з безпородною Дінарою посів друге місце на трасах двоборства (снукер + гемблерз), Майнич Марина у складі команди посіла третю сходинку за сумою п’ятиборства.

Порадував феєричний виступ Анни Сторчеус із біглем Хеною, які стали абсолютними Чемпіонами України з аджиліті в категорії «міні». Аня, використавши свій досвід та уміння, також здобула бронзову нагороду в категорії «максі» на трасах «снукер + гемблерз» із молодим бордер-коллі Джетом.

«Щиро вітаємо з перемогою наших вихованців та їхнього тренера – Олександра Толстоп’ята!» – говорять у Багатопрофільному молодіжному центрі.

Залиште коментар