Переспівали Майкла Джексона і отримали нагороду: юні співаки з Черкас перемогли на конкурсі (відео)

Переспівали Майкла Джексона і отримали нагороду: юні співаки з Черкас перемогли на конкурсі (відео)

На “Пісню Землі” Майкла Джексона нагороду отримав народний художній колектив – дитяча естрадна студія “Карамель” на міжнародному вокальному онлайн конкурсі “Golden Time New York”, розповіла Суспільному художній керівник колективу Світлана Семілеткіна. Тепер колектив може змагатися за призове місце у Лондоні.

Світлана Семілеткіна розповідає, на конкурс відправляли одразу декілька пісень, розповідає художній керівник “Карамелі” Світлана Семілеткіна. У трьох різних номінаціях школярі перемогли. Найбільше пишаються піснею, з якою виборола Гран-прі:“Ми не очікували такого результату, якщо чесно! Тому що, кілька сотень учасників, кілька десятків країн з усього світу, це був просто новорічний подарунок”.

Анастасія Сарапина говорить, вчили хореографічні рухи для номеру та вокальні партії протягом декількох місяців. Результати онлайн конкурсу стали відомі за декілька днів до Нового року:“Ми вчили довго. Провели багато репетицій і витратили на це час”.

“Український переклад нам зробила наша міська режисерка Ольга Толкаченко. Вона дуже довго його адаптувала так, скажімо, так щоб це було зрозуміло, красиво. Вокальне аранжування я робила і підлаштовувала саме під дітей, так щоб це було зручно, кожна фраза була чутна”– художній керівник колективу, Світлана Семілеткіна.

“Ця пісня спонукає людей до того, щоб вони берегли землю, щоб не смітили, не засмічували і не забруднювали чи впливали на неї погано”– артист, Тимофій Сухін.

“Нам подобалась кожна репетиція. Вона нам приносила задоволення і ми по новому якось в цій самій пісні”– артист, Михайло Романов.

Директор гімназії Василь Пивоваров додає – шкільному колективові “Карамель” 18 років, тут співало не одне покоління гімназистів:“Отакий колектив, в гімназії №31 міста Черкас знаний уже і в Європі і в Америці. І це чудово просто, це супер! Я думаю, у першу чергу – для дітей”.

Завдяки виграному Гран-прі, гімназисти мають право взяти участь у вокальному конкурсі в Лондоні без сплати вступного внеску.

 

Залиште коментар