Перший фестиваль вуличних культур Zolo Street Fest відбувся у Золотоноші

Перший фестиваль вуличних культур Zolo Street Fest відбувся у Золотоноші

У Золотоноші відбулось яскраве дійство – перший молодіжний спортивнийфестиваль вуличних культур Zolo Street Fest на підтримку ідеї створення у місті скейт-парку. Про це повідомив портал Золотоніської міської ради.

Підготовка до фестивалю почалася ще в травні, коли команда з Золотоноші взяла участь у навчальній програмі «Молодіжна політика» від ГО «Молода Черкащина» та підготувала молодіжний проект, отримавши на його реалізацію мікро-грант.

Неформальні види спорту та дозвілля вже не поступаються за популярністю інші види визнаного масового спорту і Zolo Street Fest тому підтвердження. Молодь – це драйв, креатив та абсолютний позитив. Тому підростаюче покоління не змушували нудьгувати. В рамках фестивалю молоді золотонісці могли відчути енергетику міста на багатьох локаціях, що розташовувалися у парку ім. Т. Шевченка. Показові виступи від провідних спортивних клубів – «Фенікс», «VERTEX», «Upiter», «Zolo Basket» та дитячо-юнацької спортивної школи не лишали байдужими нікого.

На очах золотонісців розгорнулись неймовірні показові виступи та змагання у 5 дисциплінах: воркаут, BMX, скейтбордінг, змаганя з самокатного спорту, стритбол 3х3. Чи не вперше проведено конкурс графіті, де кожен міг продемонструвати свої таланти вуличного малюнку. Для найменших волонтери підготували мотузковий квест та подарунки.

Подібний фестиваль вперше було проведено у форматі «рівний рівному». Лідери ММГО «Центр розвитку молоді», учасники неформальних молодіжних об’єднань спільно із представниками Золотоніської міської влади об’єднались з метою проведення незабутнього свята, де кожен представник вуличних культур зміг проявити себе у яскравому дійстві, продемонструвати свою індивідуальність, креативність і безмежність можливостей та отримати подарунки від служби у справах дітей, молоді та спорту.

 

 

 

 

 

Залиште коментар