Перший за останні 12 років капітальний ремонт автодороги розпочався на Черкащині (відео)

Перший за останні 12 років капітальний ремонт автодороги розпочався на Черкащині (відео)

У 2020 році буде відновлено 33,5 км дороги Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь.

На автодорозі Н-08 на ділянці від повороту на Канів у селі Софіївка до села Піщане Золотоніського району (км 87+300-км 98+000) розпочалися роботи з капітального ремонту.

Як поінформувала Служба автомобільних доріг Черкаської області це –  перший капітальний ремонт у Черкаській області за останні 12 років.

У межах робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-08 буде проведено комплекс робіт: регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги, улаштування основи дорожнього одягу, влаштування додаткових смуг, влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з трьох шарів асфальтобетону, влаштування нових посадкових та зупинкових майданчиків, влаштування дорожньої розмітки та інформаційних знаків.

Також у межах капітального ремонту буде відремонтовано міст через річку Супій на цій автодорозі. Буде влаштовано нову монолітну плиту, влаштовано нові перильне та бар’єрне огородження.

Підрядник: Група Компаній “Автострада”.

В Черкаській області розпочався перший капітальний ремонт за останні 12 років

В Черкаській області розпочався перший капітальний ремонт за останні 12 роківУ 2020 році буде відновлено 33,5 км дороги Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь.🚧На автодорозі Н-08 на ділянці від повороту на Канів у селі Софіївка до села Піщане Золотоніського району (км 87+300-км 98+000) розпочалися роботи з капітального ремонту.❗Це перший капітальний ремонт у Черкаській області за останні 12 років.У межах робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-08 буде проведено комплекс робіт: регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги, улаштування основи дорожнього одягу, влаштування додаткових смуг, влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з трьох шарів асфальтобетону, влаштування нових посадкових та зупинкових майданчиків, влаштування дорожньої розмітки та інформаційних знаків. 📌Також у межах капітального ремонту буде відремонтовано міст через річку Супій на цій автодорозі. Буде влаштовано нову монолітну плиту, влаштовано нові перильне та бар’єрне огородження.Підрядник: Група Компаній "Автострада" #Велике_Будівництво — Черкаська область

Опубліковано Укравтодор Понеділок, 27 квітня 2020 р.

Залиште коментар