Перспективи освітлення вулиць Черкас Анатолій Бондаренко обговорив з представниками компанії Philips

Перспективи освітлення вулиць Черкас Анатолій Бондаренко обговорив з представниками компанії Philips

Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко провів зустріч із представниками компанії PHILIPS Signify – світового лідера у сфері освітлення. Ця компанія протягом багатьох років займається вирішенням будь-яких питань, пов’язаних зі світлом. Від вуличного освітлення до, так званого, архітектурного світла і освітлення паркових зон.

– Серед пропозицій PHILIPS щодо співпраці з нашим містом – функціональне освітлення доріг і вулиць, яке дасть змогу, за словами представників компанії, зменшити ДТП на 40% і смертність пішоходів удвічі. А також дасть непогану економію для бюджету. Не менш цікава пропозиція надійшла щодо освітлення однієї з вулиць нашого міста, зокрема і її будівель, в одному світловому ансамблі. Попередньо з депутатами Черкаської міської ради цю ініціативу ми вже обговорили. Тому плануємо створити робочу групу, яка розробить концепцію архітектурного освітлення вулиці Хрещатик – від Палацу одружень до Пагорба Слави. Об’єкти, з яких плануємо почати роботу, – Художній музей і Музична школа. Проекти на освітлення цих будівель наразі вже готові. Після проходження експертизи можна розпочинати роботи. За попередньою домовленістю наприкінці літа матимемо в місті дві нові родзинки, освітлені за найновішими та найсучаснішими технологіями, – зауважив Анатолій Бондаренко.

До слова, саме компанія PHILIPS освітила свого часу і Ейфелеву вежу, і Лондонське око – одне з найбільших оглядових коліс у світі.

Залиште коментар