“Підвищення ціни на газ для КП вплине на зростання цифр у платіжках”, – Тренкін

“Підвищення ціни на газ для КП вплине на зростання цифр у платіжках”, – Тренкін

Під час засідання Черкаського міськвиконкому 27 січня виступив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась. Він повідомив про проблемну ситуацію, що склалася на підприємстві.

Як виявилося, досі невідома ціна на природний газ для населення. Через це неможливо обрахувати вартість послуг, яку платитимуть черкасці за надане тепло. Наразі є лише приблизні розцінки вартості природного газу: для містян – 6999 грн за 1 кубометр, для комунальних підприємств (станом на грудень 2020 року) – 8120 грн. Проте оголошена вартість Нафтогазу – 10,5 тис.грн.

Ситуацію прокоментував секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

“Зрозуміло, що підвищення ціни для комунальних підприємств вплине на зростання цифр у платіжках черкасців. Тобто запевнення урядовців, що ціна на газ для населення не буде підвищуватися, залишаються лише гаслами. Це ще раз підтверджує правильність наших кроків, коли на сесії депутатський корпус Черкаської міської ради (і депутати від ВО “Батьківщина” зокрема) прийняв звернення до керівництва країни щодо недопущення підвищення тарифів на природний газ та електроенергію”, – говорить Юрій Тренкін.

Залиште коментар