Підвищення ціни на газ для населення – це корупція влади, – нардеп

Підвищення ціни на газ для населення – це корупція влади, – нардеп

Корупційними діями влади назвала підвищення ціни на газ для населення народний депутат України Олександра Кужель. 22 жовтня вона побувала із робочим візитом у селах Червона Слобода та Руська Поляна Черкаського району.

Під час зустрічі селяни найбільше цікавилися думкою народного депутата саме з цього приводу і задавали питання: як жити далі? Адже і зараз тариф на газ для населення не всім по кишені, а після підвищення багато хто з людей взагалі не в змозі буде оплатити платіжки.

– В Україні нині діє корупція на тарифах. Уряд просто не мав права піднімати їх на 23,5%. Тепер влада хоче продавати людям газ власного видобутку за втричі завищеною ціною. Ми повинні зупинити це знущання над людьми. Фракція ВО «Батьківщина» вже звернулася до голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою негайно скликати позачергову сесію парламенту. Ми вимагаємо ухвалити постанову про мораторій на підвищення тарифів, яким безпосередньо заборонити уряду чергові протизаконні рішення, – розповіла Олександра Кужель черкаським селянам.

Нардеп зазначила, що з 2014 року тарифи на газ зросли на 800%.

Залиште коментар