Після оголошення карантину черкаські школярі навчаються онлайн (відео)

Після оголошення карантину черкаські школярі навчаються онлайн (відео)

Записують відео-уроки, надсилають домашні завдання через соцмережі та проводять онлайн-заняття в інтернеті. Так вчителі Черкащини працюють з школярами під час карантину, розповів головний освітянин Черкащини Валерій Данилевський. Нагадаємо, карантин у всіх закладах освіти області оголосили 12 березня.

Про це інформує “Суспільне“.

За комп’ютером проходить урок історії в десятикласників 9 гімназії Черкас. Аби за час карантину не пропустити 15 занять з цього предмету, вчитель Андрій Стецюк організував відео-конференції у Skype: “Це не складно. Skype усі можуть користуватися. Елементарні навички доступу до інтернету, пару кліків і ми вже в живому форматі спілкування. Тут я використовую демонстрацію монітору, крім того я можу все живо їм пояснювати”.

А ще, додає вчитель, може зберегти запис такого уроку, аби його переглянули учні, які пропустили заняття. У такому форматі він працює вперше. А от завдання на спеціальній платформі в інтернеті (цього разу це “На урок”) його вихованці, каже, виконувати звикли. Такий тест пройдуть й після сьогоднішнього заняття: “Це буде таке он-лайн тестування з визначеним моментом коли його треба виконати з датою. І в мене будуть усі результати. Безумовно, що я не можу проконтролювати цей момент чи всі його виконали. Але зі своєї сторони я можу це робити”.

Уроки онлайн – цікаві й майже нічим не відрізняються від проведених у класі, – говорить учениця 10-Г Марина Урсатій: “Навіть так зручніше, вдома нам комфортніше і ми записуємо те, що каже вчитель. Показує він нам карти, завдання і ми все розуміємо”.

Учні початкових класів можуть виконувати домашні завдання , послуговуючись QR-кодами, – розповідає вчителька 2-Д Анжеліка Вельченко. Її клас навчається за програмою Нової української школи: “На сторінках підручника є QR-коди, за допомогою яких учні можуть відкрити посилання і побачити завдання більш детально, цікавіше і змістовно”.

Завдання дітям Анжеліка надсилає через соцмережі: “Завдання надсилали з “Я досліджую світ”. Тобто що і як робити, як переходити за посиланнями. Ми з ними на зв’язку 24/7. Надсилаємо повідомлення, відео повідомлення, на всі питання, які у них є, я даю детальну і розгорнуту відповідь”.

Таким чином завдання отримує першокласниця Катя. Її мама каже, що намагаються не відставати від програми й вчасно робити уроки: “Розробляють тести, є спеціальні програми. І ми кожен індивідуально виконуємо завдання, надсилаємо їх, вчителька оцінює. Так само ми на вайбер можемо записати і надіслати відео як ми читаємо чи рахуємо”.

З понеділка учням 2-Б вчителька Оксана Дзерин надсилатиме учням відео-уроки. Їх, каже, допомагають записувати колеги: “Звісно було б набагато легше, якщо працювати у звичайному режимі. Але якщо виникає така потреба, то ми будемо намагатися працювати так, щоб діти змогли засвоїти весь матеріал не на нижчому рівні, ніж під час звичайного навчального процесу”.

1 коментар до цієї статті

  1. Иван Иванов

    Вы всех учеников обеспечили необходимым оборудованием?? Что за бред??

    Відповіcти

Залиште коментар