Після трагедії на автоперегонах у Черкасах вирішили запрошувати патрульних на засідання виконкому

Після трагедії на автоперегонах у Черкасах вирішили запрошувати патрульних на засідання виконкому

Під час ранкової наради у Черкаській міській раді обговорили інцидент, який трапився у Черкасах 6 жовтня під час проведення автомобільних перегонів.

Нагадаємо, у неділю під час автомобільних перегонів один з учасників не впорався з керуванням і в’їхав в глядачів, які стояли на узбіччі, один чоловік отримав ушкодження. Потерпілим виявився 31-річний чоловік, якого у важкому стані госпіталізували в одну з лікарень Черкас. У коментарі ЗМІ представники патрульної поліції зазначили, що рішення про проведення заходу міська рада ухвалила без погодження з патрульною поліцією.

“Органи місцевого самоврядування не повинні погоджувати із поліцією проведення заходів. Це мають робити організатори, про що йдеться і в рішенні виконкому. Між тим, патрульна поліція була присутня на заході, у тому числі брала участь у перекритті дороги. Якщо вони бачили порушення заходів безпеки, вони могли заборонити проведення заходу”, – зазначив начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко.

“Будемо запрошувати представників патрульної поліції на усі засідання виконавчого комітету, щоб потім не було ніяких питань”, – зауважив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар