Після жорстокого побиття черкаський блогер майже місяць – у комі

Після жорстокого побиття черкаський блогер майже місяць – у комі

Уже 25-й день черкаський активіст Вадим Комаров перебуває без свідомості після жорстокого побиття. Лікарі говорять, що позитивної динаміки – немає, пише “Про все”.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” написав голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко.

– Вадим Комаров продовжує перебувати у стані медичної коми, у нього глибока мозкова травма. Фактично третя частина головного мозку пошкоджена. Вадиму провели дві операції – одну одразу після нападу (майже дві години хірурги видаляли з рани на голові уламки кісток). Проведені консультації з нейрохірургами обласного та національного рівнів. Визнається, що стан постраждалого журналіста нетранспортабельний, а медична допомога міською лікарнею надається відповідно до діагнозу. Тобто питання тривалого тяжкого стану й коми – це не питання кваліфікації міських лікарів, а питання тяжких травм, спричинених нападником на журналіста. Лікування здійснюється коштом міської лікарні, але її бюджет обмежений, – прокоментував Олег Стадник, директор Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради.

Нагадаємо, що жорстоке побиття журналіста Вадима Комарова сталося 4 травня близько 9 ранку у центрі Черкас. На чоловіка посеред вулиці раптово напав невідомий, який завдав йому тілесних ушкоджень, а опісля зник з місця події. Поліція відкрила кримінальне провадження як умисне тяжке тілесне ушкодження, але потім перекваліфікувала на “Замах на умисне вбивство”.

– Наскільки просунулось кримінальне розслідування за три тижні від інциденту – невідомо. І рідні, й колеги Вадима Комарова зазначають, що не відчувають належної уваги до справи. А сама кваліфікація має бути змінена на пряму професійну – “Посягання на життя журналіста”, – зазначив Томіленко.

Допомогти родині можна переказом коштів на картку Комарова Вадима Едуардовича в Приватбанку – 5168 7555 2672 1028 .

Залиште коментар