Півстоліття по тому: у Сахнівці неподалік Черкас відкрили капсулу часу

Півстоліття по тому: у Сахнівці неподалік Черкас відкрили капсулу часу

Неподалік Черкас відкрили капсулу часу, яку учні села Сахнівка залишили нащадкам 50-т років тому. Там були листи, підручники та речі, які розповіли про життя у 1967 році. Що ж написала нащадкам молодь 60-х, дізнавалися журналісти 5 каналу.

Капсулу часу заклали 50 років тому в сейфі та закопали на глибині двох метрів під бетонною плитою на території школи. Тепер піднімають на поверхню. Всередині – книжки, зошити, листи, плівки для магнітофона, платівки, столярні інструменти та саморобні іграшки.

Сергій Захаренко знаходить власноруч змайстровані моделі літака Ту-104. У 1967 році він був другокласником цієї школи і відвідував гурток космонавтики.

Чоловік каже:

«Якби можна було передати словами як б’ється серце, я б вам сказав. Це було велике хобі, яким всі, дуже багато, в основному хлопчики і першого, і другого, і до 10-го класу займалися».

А ще тодішні школярі писали про плани на майбутнє. Мрія Василя Котка стати футболістом здійснилася.

Чоловік говорить:

«До 50 років займався, грав у футбол, травма зупинила. Я виступав за збірну МВС України із міні-футболу серед поліцейських, чемпіонами світу стали».

Всі послання з минулого передали до шкільного музею.  А нинішні учні та вчителі вже готують нову капсулу часу. Закопають послання у майбутнє у понеділок на тому ж місці, де вилучили. А відкриють його у 2067 році.

Залиште коментар