Пізнавальний квест «Острів знань» для молоді з інвалідністю провели в Черкасах 

🔮 Сюжетна командна гра-подорож за визначеним маршрутом з підказками і веселими зав даннями об’єднала в спільну команду молодь денного та періодичного відвідування. А допомагали їм вихователі відділень.

🔎 Вони проходили розробленим маршрутом, виконували завдання на 6 різних локаціях, аби отримати ключ від наступних дверей, і зрештою, знайти скарб – частину карти.

😊 Обговорювали і зображали на піску емоції людини, проводили хімічні досліди, відгадували пісню та виконавця. У підсумку разом зібрали карту Черкаської області.

💬 «Учасники квесту отримали неймовірне задоволення та яскраві враження. У цікавій ігровій формі вони пізнають світ, опановують хімію, географію, вчаться розуміти і відчувати одне одного, підтримувати, бути командою»,– розповідає директорка центру «Жага Життя Наталія Воронкіна.

💬 «Приємно відзначити, що колектив «Жаги життя» постійно в пошуку, втілює інноваційні форми і методи роботи зі своїми підопічними, допомагає їм адаптуватися до життя. За останні 2 роки наш Центр комплексної реабілітації демонструє значний прогрес», – прокоментувала заступниця міського голови, кураторка галузі Марина Гаркава.

Джерело: департамент соцполітики ЧМР

Залиште коментар