Площа в триста квадратних метрів вигоріла на одній із вулиць Черкас (ФОТО)

Площа в триста квадратних метрів вигоріла на одній із вулиць Черкас (ФОТО)

Пожежа сухої трави та сміття на площі 300 квадратних метрів виникла 16 липня о 18:00 годині на відкритій території вулиці Смілянської. Про це повідомили у прес-службі Черкаського МРВ УДСНС України у Черкаській області.

Загорання здолали рятувальники третьої Державної пожежно-рятувальної частини, котрі о 22:30 пожежу локалізували, та ліквідували вже о 23:50.

Рятувальники радять черкащанам не підпалювати суху траву та сміття в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель, адже такі пожежі завдають населенню та навколишньому середовищу шкоди та значних матеріальних збитків. Окрім того, гасити такі пожежі складно, адже полум’я поширюється зі швидкістю вітру. Також ускладнює приборкання таких пожеж і відсутність поблизу джерел водопостачання: пожежних гідрантів та водоймищ.

Також надзвичайники радять бути обережними з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. Якщо помітили невелике загоряння трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, то варто намагатися загасити його самостійно. Іноді досить просто затоптати полум’я (ще потрібно почекати й переконатися, що трава або підстилка дійсно не жевріють, інакше вогонь може з’явитися знову).

Якщо пожежу не можете здолати самотужки – зателефонуйте до служби порятунку “101”, повідомте про знайдений осередок загоряння і вкажіть точне місце.

Залиште коментар