По справі підкупу виборців за Порошенка відкрито кримінальне провадження

По справі підкупу виборців за Порошенка відкрито кримінальне провадження

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом підкупу виборців, який мав місце напередодні виборів у Черкасах у приміщенні “Ремпобуттехніки” на вулиці Святотроїцький, 73  Про це повідомив заступник начальника ГУНП в Черкаській області Євген Рогачов.

За його словами, відомості про злочин внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 160 ККУ. Покарання по ній передбачає обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

– На даний момент кримінальне провадження витребуване міською прокуратурою разом з речовими доказами, де проводиться детальний огляд. Вони планують звертатися до суду з метою накладення арешту на готівкові кошти, – зазначив Євген Рогачов.

Нагадаємо, 29.03.2019 року було викрито підкуп виборців, організований БПП. Кілька жінок у кабінеті видавали кошти за списками, а поряд у картонній коробці лежала готівка у сумі 1 млн 600 тис грн та 12 тис доларів США. На місце була викликана поліція.

Залиште коментар