Подробиці трагедії: чому батько задушив трьох дітей, з`ясовували журналісти

Подробиці трагедії: чому батько задушив трьох дітей, з`ясовували журналісти

У Черкаській області батько задушив трьох власних дітей, а потім наклав на себе руки. Сталося усе в будинку, де мешкала родина. Мати і бабуся у той час були на роботі, йдеться у сюжеті ТСН.

У селі Придніпровське на подвір’ї однієї з хат висять дитячі вишиванки, поруч із десяток вінків і три труни. Трьох дітей: сестер чотирьох та вісьми років, а також їхнього дев’ятирічного братика напередодні задушив власний батько.

– Старший хлопчик третій клас відвідував, менша дівчинка другий клас, а найменша дитячий садочок відвідувала, – каже т.во. сільського голови Світлана Чеботарьова.

Рідні малечі не тямляться від шоку. У сільраді розповідають, що напередодні вранці мати та бабуся пішли на роботу на ферму поруч. У хаті з дітьми лишився їхній батько. Згодом бабуся повернулася. Хвіртка на диво була зачиненою. У хаті під ковдрою виявила онуків, яких було вже не врятувати.

Батька в хаті не було. Чоловіка кинулися шукати і знайшли в коморі.

– Ми прийшли, вона відкрила сарай і він в сараї повішений був, – розповіла Світлана Чеботарьова.

– Останнім часом вони і не проживали разом. Він десь побув, потім повертався, просився, вона вибачала. Так було кілька останніх років. Діти були веселі, позитивні. Ніколи не було насильства ні фізичного, ні морального, – каже фахівчиня з соціальної роботи Олена Тесейко.

Напередодні чоловік знову повернувся і навідався до сільради, щоби прописати тут дітей.

– В понеділок, 16 березня він прийшов до нас, написав згоду, нотаріально завірив, що він дав згоду на реєстрацію матері і дітей в нашій місцевості. На другий день нам зателефонували що таке трапилось, – каже сільський голова.

Малечу ховатимуть сьогодні. Батька, який їх занапастив, теж, але окремо.

Залиште коментар