Погода на вихідних буде ідеальною, – синоптики

Погода на вихідних буде ідеальною, – синоптики

На Черкащині встановилася ідеальна погода. Про це у фейсбук повідомив директор обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Взагалі погодні смаки дуже різні: комусь подобається бадьора свіжість, комусь виснажлива спека. В поточній черкаській погоді є і те, і інше: вночі та вранці температура 14-16º, а вдень до 28-30º. І це в поєднанні із майже звичайним та незмінним атмосферним тиском та достатнім вологовмістом повітря.

Черкащина вже тривалий час знаходиться під владою антициклону, який формує стабільну малохмарну погоду з добрим денним прогрівом. За останні 2 тижні було 7 днів з температурою понад 30º, з них 2 дні – з температурою понад 35º.

Завтра на День Незалежності України тепло дещо відступить, але не піде. Під впливом улоговини циклону зі сходу Чорного моря хмар дещо побільшає, є невелика ймовірність короткочасних дощів в окремих районах області, температура вночі 13-15º, вдень 27-29º.

Проте у неділю знову ніяких натяків на дощі і перевищення температурних показників на 2-3º відносно кліматичної норми.

Новий тиждень теж розпочнеться теплою та сухою погодою, яка підтримає температуру Дніпровської води на рівні південних морів 23-24º.

Залиште коментар