Погода у вихідні дозволить перепочити від спеки, – черкаські синоптики

Погода у вихідні дозволить перепочити від спеки, – черкаські синоптики

Серпневе сонце, що докучало тижневою спекою, здається трохи перестаралося. Температура повітря підскочила до нестерпних +35..+36º. Судячи з цього, це було кульмінацією цьогорічної літньої спеки, повідомляють у Черкаському обласному гідрометеоцентрі.

Оновилися рекорди максимальних температур. Проте такої тривалої спеки – 17 днів поспіль, як у серпні 2010, не було. Для нас більш характерним є часта зміна погоди з міні-літа на міні-осінь, так і в ці вихідні.
З північно-західними вітрами на Черкащину проник холод. Його надходження посилює невеликий циклон, який утворився над сходом Чорного моря. Вплив цього циклону відчуватиметься ще 2 дні.
Тому переважатиме похмура, прохолодна та вітряна погода, з періодичними невеликими опадами.
Найхолодніше буде у суботу, температура вночі 11-13º, вдень 20-22º. У неділю крізь хмари виглядатиме сонце, що дещо збільшить денну температуру до 22-27º.
Погода у вихідні дозволить перепочити від спеки, активно зайнятися збором картопляного врожаю. Адже для нас картопля – стратегічний продукт.
Якщо на ваш город завітає дощова хмара, то не лякайтеся, це ненадовго.
Дбаючи про очищення городу від рослинних залишків, бадилля, тощо, не забувайте, про надзвичайний 5 клас пожежної небезпеки, який зберігається в результаті відсутності ефективного зволоження.
А з понеділка 19 серпня чекаємо на чергову «хвилю тепла», пов’язану із впливом західного антициклону, який поширюватиметься на північ та схід. На жаль, суттєві дощі малоймовірні ще й в наступні 5-7 днів. Температура повітря вночі 10-15º, вдень 22-27º.

Залиште коментар