Погуляв: відвідувача караоке-бару в Черкасах вгамовували поліцейські охорони

Погуляв: відвідувача караоке-бару в Черкасах вгамовували поліцейські охорони

Завдяки встановленій кнопці «Термінового виклику поліції» вдалося вчасно зупинити хуліганські дії 27-річного чоловіка та попередити їх негативні наслідки. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Черкаській області.

Днями на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області надійшов сигнал «Тривога» з караоке-бару, що розташований в середмісті. Оперативно скерований екіпаж поліції охорони негайно прибув на місце події. Адміністрація закладу вказала на розігрітого алкоголем чоловіка, який поводив себе неадекватно, зухвало порушуючи публічну безпеку та порядок. За словами працівників, йому не сподобалося обслуговування в барі, тому він, нецензурно висловлюючись, почав погрожувати фізичною розправою персоналу та намагався вступити в бійку з оточуючими.

На зауваження правоохоронців чоловік відреагував агресивно. Кілька секунд знадобилося поліцейським щоб його заспокоїти. Для припинення його дій було застосовано кайданки та заходи фізичного впливу.

Затриманого, 1992 року народження, доставлено до Черкаського ВП.

Залиште коментар