Поліцейські офіцери громади запрацюють на Черкащині на початку наступного року

Поліцейські офіцери громади запрацюють на Черкащині на початку наступного року

Вже в січні 2020 року поліцейські офіцери громади з’являться у 20-ох об’єднаних територіальних громадах Черкаської області. Ці поліцейські 24 години на добу будуть перебувати на території об’єднаної територіальної громади, виконуючи свої функції. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Проект поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який працюватиме на території цієї громади 24 години на добу. Оскільки поліцейський офіцер стає повноправним представником окремої громади, вона бере на себе частину фінансової підтримки його роботи та забезпечує його робочим приміщенням та місцем проживання, про що йдеться в укладеному меморандумі про співпрацю між представниками окремої територіальної громади та поліції.

Зараз поліцейські, які пройшли конкурс, проходять навчання та стажування. Вже в січні наступного року перші офіцери громади з’являться у 20-ох об’єднаних територіальних громадах Черкаської області.

Залиште коментар