Поліцейські розслідують кримінальне провадження, відкрите за фактом неналежного ремонту дороги в Звенигородському районі

Поліцейські розслідують кримінальне провадження, відкрите за фактом неналежного ремонту дороги в Звенигородському районі

Кримінальне провадження відкрито за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування по даному кримінальному провадженню здійснюється слідчим відділом Звенигородського відділу поліції.

За попередньою інформацією встановлено, що службові особи Держпідприємства «Служба місцевих автомобільних доріг», за попередньою змовою з представниками підрядної організації здійснили привласнення бюджетних коштів під час виконання капітального ремонту відрізку автодороги Княжа-Стецівка в Звенигородському району Черкаської області.

В рамках відкритого кримінального провадження здійснено огляд зазначеного відрізку автодороги та взято відповідні заміри. Вирішується питання про призначення експертного дослідження асфальтобетонного покриття. Розмір завданих державі збитків встановлюється.

Процесуальне керівництво в даному кримінальному провадженні здійснюється Звенигородською місцевою прокуратурою.

До відома: частина 3 статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

Залиште коментар