Поліцейські у Південно-Західному районі зупинили чоловіка з наркотиками (відео)

Поліцейські у Південно-Західному районі зупинили чоловіка з наркотиками (відео)

Під час патрулювання вулиці Сумгаїтської 30 березня поліцейські роти ТОР звернули увагу на перехожого, який щойно побачивши службовий автомобіль, почав тікати. Про це інформує Патрульна поліція Черкащини.
26-річного місцевого жителя зупинили для проведення поверхневої перевірки. Виявилось, що він мав поліетиленові згортки з ймовірно наркотичною сумішшю, зовні схожою на амфетамін. Через це й намагався уникнути зустрічі з поліцейськими. Речові докази вилучили та направили на експертизу.
Мету їхнього зберігання тепер з’ясовуватимуть правоохоронці Черкаського відділу поліції.

Уникнути спілкування не вдалося: патрульні виявили в чоловіка імовірно наркотикиПід час патрулювання вулиці Сумгаїтської 30 березня поліцейські роти ТОР звернули увагу на перехожого, який щойно побачивши службовий автомобіль почав тікати.26-річного місцевого жителя зупинили для проведення поверхневої перевірки. Виявилось, що він мав поліетиленові згортки з ймовірно наркотичною сумішшю, зовні схожою на амфетамін. Через це й намагався уникнути зустрічі з поліцейськими.Речові докази вилучили та направили на експертизу. Мету їхнього зберігання тепер з’ясовуватимуть правоохоронці Черкаського відділу поліції.#ПатрульнаПоліціяЧеркас #ПорядокЦеТи

Опубліковано Патрульна поліція Черкаської області Четвер, 2 квітня 2020 р.

Залиште коментар