Поліцейські затримали грабіжника, який тікав у Черкаси маршруткою (відео)

Поліцейські затримали грабіжника, який тікав у Черкаси маршруткою (відео)

Патрульним надійшло орієнтування від Золотоніського відділу поліції. Черговий інспектор повідомив, що з села Деньги до міста Черкаси, в маршрутному транспортному засобі рухається особа, ймовірно причетна до вчинення тяжкого злочину, а саме грабежу поєднаного із застосуванням насильства.

Згодом, на автобусній зупинці “Вулиця Лісова просіка” патрульні Олексій Карпенко та Антон Кожин зупинили маршрутний автобус , в якому виявили підозрілого чоловіка. Виходячи з автобуса, останній кинувся втікати. Поліцейські почали наздоганяти громадянина та неодноразово подавали йому вказівки зупинитися.

Оскільки ймовірний грабіжник втікав і не мав наміру зупинятися, поліцейський Олексій Карпенко використав вогнепальну зброю та здійснив один постріл вгору, згідно з п. 13 ст. 46 ЗУ “Про Національну поліцію України”.
Втікач одразу зупинився. Патрульні затримали його та одягнули кайданки. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Золотоніського відділу поліції та передали їм затриманого. У чоловіка виявили чотири мобільних телефона, серед яких був і розшукуваний. Також, вказану особу, слідчі затримали в порядку ч.1 ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Наразі цією справою займаються слідчі органи поліції.

Про це інформують у Патрульній поліції Черкаської області.

Залиште коментар