Поліція розслідує справу щодо замінувань у Черкасах

Поліція розслідує справу щодо замінувань у Черкасах

Черкаська поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 258 ч.1 (тероризм) по факту замінувань, які відбулися у Черкасах 17 травня. Про це повідомив представник ГУНП в Черкаській області під час оперативної наради у міській раді.

Щодо повідомлень про замінування “Кооператора” та будівлі ГУНП Нацполіції в Черкаській області, які надійшли у суботу та неділю, особу зловмисника встановлено, ведеться слідство, розповів поліцейський.

“Сподіваюся, що коли завершиться слідство, зловмисник понесе суворе і публічне покарання”, – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, у пятницю, 17 травня на електронну адресу обласної поліції надійшов лист із повідомленням про замінування 17 об`єктів у м.Черкаси. Це торгівельні центри і лікарні. У суботу і неділю надійшли повідомлення про “замінування” ТЦ “Кооператор” і будівлі нацполіції.

Як повідомляється на сайті установи, поліція завершила перевірку всіх об’єктів, про які йшла мова в повідомленні про «замінування» в місті Черкаси. Вибухових пристроїв не знайдено.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, вибухотехніки. В ході ретельного обстеження об’єктів та прилеглої території, жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили.

Залиште коментар