Поліція з’ясовує обставини загибелі юнака на залізничних коліях в Катеринополі

Поліція з’ясовує обставини загибелі юнака на залізничних коліях в Катеринополі

27 жовтня в Катеринополі загинув молодий хлопець. Його тіло виявили поруч залізничної колії. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

Про це інформують у Поліції Черкаської області.
Трагедія сталася на залізничному перегоні “Тальне — Звенигородка” 208 км.
Виклик до поліції надійшов від чергової по залізничній станції о 9:00 годині ранку.
Вона повідомила, що між станціями «Новоселиця» та «Катеринопіль» машиніст потяга виявив труп чоловіка.
Правоохоронці, які виїхали на місце події, встановили особу загиблого.
Ним виявився 19-річний мешканець району.
Очевидці стверджують, що бачили потерпілого орієнтовно першої години ночі на вулиці Кірова в Катеринополі.
“Останнім часом він дивно поводився, був дратівливий та неспокійний. Все через стосунки з дівчиною. Він ревнував її, цікавився лише тим, з ким вона проводить час. У той вечір хлопець випивав і сильно посварився зі своєю коханою, а після сварки пішов в бік Новоселиці”, – розповідає очевидець.
“Ми йшли вулицею й сварилися. Раптово він розвернувся і пішов в інший бік та сказав, що я його більше не побачу”, – додає дівчина.
Тієї ночі по вказаній ділянці залізниці рухався лише один вантажний потяг. Його машиніст каже, що було темно й не міг побачити людину біля колій.
Зранку хлопця знайшли мертвим.
Під час розтину експерт виявив, що на тілі є пошкодження голови, ребер та внутрішніх органів. Вказані ушкодження розташовані в одній анатомічній лінії, по задній поверхні тіла праворуч. Зважаючи на їх розташування можна припустити, що вони характерні для контакту з вагоном потяга.
На підтвердження цього, на одязі загиблого виявили маслянисті плями, які можуть походити від мастила.
”Речі на місці події були розкидані хаотично: повербанк, паспорт, гроші. У місці, де лежав труп, зокрема, під головою все просякло речовиною бурого кольору. В інших місцях слідів біологічної речовини не виявили”, – каже слідчий.
Після отримання інформації про загибель хлопця працівниками поліції оперативно встановлено потяг та проведено його огляд із застосуванням засобів фіксації й вилучено слідову інформацію.
Що стосується правової оцінки того, що сталося, то попередньо відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки руху залізничного транспорту.
Наразі проводяться необхідні слідчі дії та триває досудове розслідування.

Залиште коментар