Політична розправа над кількома депутатами: їх намагаються відкликати через те, що вони підтримують міського голову

Політична розправа над кількома депутатами: їх намагаються відкликати через те, що вони підтримують міського голову

П’ятеро депутатів Черкаської міської ради – Альона Цегвінцева, Тетяна Чорнобіль, Максим Шадловський, Віталій Косяк та Максим Скорик – заявили про те, що ініційовані колишнім секретарем міськради Олександром Радуцьким громадські збори – ніщо інше, як політична розправа над ними за те, що підтримують міського голову Анатолія Бондаренка, і спроба дестабілізувати роботу міськради.

Передає кореспондент «ПроГоловне»

 

Сьогодні у Черкасах відбувалися ініціативні збори з відкликання п’ятьох депутатів міськради. Відбувалися вони у дивний спосіб – на території приватного підприємства, у закритому режимі, без ЗМІ і навіть без самих депутатів, стосовно яких йшлося. Про ці дивні збори вперше громадськість дізналася з допису на ФБ одного з депутатів міськради – Олексія Романова. А ввечері ці п’ятеро депутатів зібрали журналістів, щоб прояснити ситуацію, .

 

З точки зору Максима Шадловського, одного з тих, кого «відкликали», ці збори проходили всупереч чинному законодавству.

 

«Я дізнався про ці збори випадково, від свого товариша, котрий зателефонував і повідомив, що на «Темпі» збирають людей. Коли ми приїхали на «Темп», то двоє охоронців нас не пустили. Якось дивно, що громада міста якось так організувалася на зібрання на приватному підприємстві», – розповів пан Шадловський.

Жодних оголошень про проведення зборів ніде не було, і це суперечить закону.

Більше того – на збори не пустили цих депутатів, а закон прямо вимагає, щоб вони не тільки були присутніми, а й виступали на зборах, які присвячені їхньому відкоиканню. На цьому наголосила ще один депутат з п’ятірки Олена Цегвінцева.

На думку Віталія Косяка, до подій на «Темпі» безпосередньо причетний Олександр Радуцький, що у такий дивний спосіб намагається взяти реванш за те, що більше не є секретарем міської ради.

«Чому саме ми? Бо п’ятеро – це саме та цифра, яка потрібна Радуцькому, щоб дестабілізувати ситуацію в міській раді. З 26 депутатів, що нині утворюють більшість в міськраді, відніміть 5 – і матимете меншість, і Радуцький знову отримає вплив на депутатів», – вважає Віталій Косяк.

Усі депутати впевнені, що їх хочуть відкликати через те, що вони підтримують міського голову, і називають такі громадські збори політичною розправою. Вони вже звернулися з відповідною заявою до правоохоронних органів і сподіваються на належну оцінку дій тих, хто організував таке відкликання.

Залиште коментар