Польща передала черкаським закладам освіти гуманітарну допомогу на 100 тисяч злотих

Черкаські заклади освіти отримали гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності (Fundacją Solidarności Międzynarodowej, Республіка Польща) на загальну суму близько 100 тисяч злотих. Про це повідомляє видання “Про Все” із покликанням на Черкаську міську раду.

Зокрема, 10 закладів загальної середньої освіти, 14 закладів дошкільної освіти та 3 заклади позашкілля отримають 28 генераторів різної потужності.

Також, 15 закладів, де розташовані пункти незламності, отримають від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień пічки і обладнання до них: димові труби та коліна до димоходу.

“Ворог уже більше року обстрілює нашу державу, що стає на заваді нормальному освітньому процесу. Проте, їм не вдасться зламати нашу націю і ми будемо робити все можливе, щоб наші школярі навчалися офлайн. Тож, сьогодні черкаські заклади освіти отримали генератори, які допоможуть забезпечити безперебійне енергопостачання у випадку критичних ситуацій”, – розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Фонд міжнародної солідарності у партнерстві з BGK та Європейською комісією доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, що постраждали від російської агресії проти України та допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Залиште коментар