Понад 39 млн.грн.отримала Черкащина на компенсацію придбання житла для атовців

Понад 39 млн.грн.отримала Черкащина на компенсацію придбання житла для атовців

З державного бюджету цього року виділили 39,4 млн грн черкащанам для виплати грошової компенсації на придбання житла. Ці кошти розподілили між 38 родинами атовців, внутрішньо переміщених осіб з числа учасників АТО та афганців районів та міст області відповідно до поданої потреби. Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

– Ця програма працює за принципом «гроші ходять за людиною», – повідомив посадовець. – Однак, при підготовці до перерахування коштів, виявилося, що особа з інвалідністю внаслідок війни 2 групи, учасник АТО, житель Монастирищенського району, якому нарахована зазначена компенсація, помер у липні цього року. Про це профільний структурний підрозділ тутешньої РДА не повідомив наш департамент, що призвело до неефективного планування видатків бюджету. Також є випадки помилок у нарахованій сумі компенсації через неправильно враховану опосередковану вартість спорудження 1 кв. метра загальної площі житла. Як наслідок, громадяни звертаються до судових інстанцій, що тягне за собою надання додаткової потреби у коштах.

Тож, аби не допустити проблемних ситуацій, директор Департаменту закликав чітко дотримуватися норм чинного законодавства щодо забезпечення житлом пільгової категорії населення.

Про це повідомляють у Черкаській ОДА.

Залиште коментар