Понад місяць стоїть будівництво гімнастичної зали для КДЮСШ «Спартак»

Понад місяць стоїть будівництво гімнастичної зали для КДЮСШ «Спартак»

Майже п’ять тижнів стоїть будівництво нової гімнастичної зали на базі колишнього кінотеатру «Мир». Про це на сторінці спортивної школи у ФБ написала заступник директора КДЮСШ «Спартак» ЧМР Тетяна Піньковська. ЇЇ обурення підтримав народний депутат від Черкащини Олег Петренко, який усіляко підтримував цю ідею.

«Для КДЮСШ «Спартак» ЧМР вересень 2017 року передбачав бути найщасливішим за останні сорок років. Обіцяли перебудувати кінотеатр « Мир» на зали для проведення навчально-тренувальних занять до 1 січня 2017 року, а якщо щось завадить, то до вересня 2017 року 100% і нові зали і сучасне обладнання. Ми будували великі плани стосовно проведення занять, залучення молодих фахівців, набору та відбору дітей. Але не судилося! Будівництво стоїть майже 5 тижнів і коли продовжиться, ніхто не знає відповіді, нове обладнання в процесі придбання, але є люди, які наполегливо заважають придбанню через власні амбіції. Нікому немає діла до того, що тренери, викладачі з гімнастики спортивної зі своїми вихованцями 1серпня розпочали навчально-тренувальні заняття на пляжах міста під палючим сонцем. Виконуючи фізичні вправи в таку спеку, дехто з дітей отримували теплові удари, хоча тренування розпочинаються рано-вранці. Нікому немає діла до того, що з вересня немає коштів на оренду гімнастичного залу ГО ЧОФСТ «Україна»: вони не заплановані, тому що очікували на перехід КДЮСШ до нового приміщення. Куди дівати молодих фахівців, яким ми обіцяли робочі місця і основне – де робити набір груп початкової підготовки, без яких школа не може існувати. Що робити???», – написала Тетяна Піньковська.

ЇЇ обурення підтримав народний депутат Олег Петренко: «Льодові та інші палаци, кажете… Угу… Набагато простіший у своїй реалізації, дешевший і пріоритетніший з точки зору важливості для спортивної галузі міста проект уже перетворився на довгобуд. Проблеми починають приймати критичний і незворотний характер. Свій скромний внесок у втілення цього проекту зробив. При нагоді з радістю допоможу ще. Але рятувати проект необхідно починати терміново! P.S.: Сподіваюсь, на найближчій сесії депутати проголосують хоча б за можливість погасити борг перед підрядником у розмірі 600 тис. грн. Але цього замало для вирішення проблеми, яка склалась».

На це у своєму коментарі до її допису секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький пообіцяв вирішення проблеми: «В середу бюджетна комісія. В четверг сесія. На закінчення потрібно 3,7 млн.гривень. Ідея щодо джерел є), треба підтримка депутатів».

Залиште коментар