Понад п’ять кілометрів сітки вилучили у браконьєрів з початку операції “Нерест”

Понад п’ять кілометрів сітки вилучили у браконьєрів з початку операції “Нерест”

З початку операції «Нерест» поліція Черкащини вилучила у правопорушників п’ять з половиною кілометрів сіток, задокументовано 75 фактів незаконного вилову риби. По 38 з них відкриті кримінальні провадження. Збитки, завдані зловмисниками перевищують 370 тисяч гривень.

Поліцейські Черкащини щодня здійснюють профілактичні заходи по виявленню та затриманню осіб. які здійснюють незаконний вилов водних біоресурсів. Від початку проведення профілактичних заходів поліцейські задокументували 75 фактів незаконного вилову риби. Відомості по тридцяти восьми з них внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 249 Кримінального Кодексу України – Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом.

У зловмисників вилучено п’ять з половиною кілометрів сіток, понад дві тони риби 11 човнів, десять транспортних засобів. За попередніми підрахунками сума збитків, завдана від незаконного промислу, складає понад 370 тисяч гривень

Поліція Черкащини й надалі продовжує активні профілактичні заходи по виявленню незаконного вилову водних біоресурсів, які будуть тривати до завершення нерестової заборони.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням, якщо ви стали свідками незаконного вилову риби на водоймах Черкащини повідомляйте про ці факти до поліції за номером 102

Повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області

 

Залиште коментар