Посадовець ДВС у Черкасах незаконно продала арештовану квартиру

Посадовець ДВС у Черкасах незаконно продала арештовану квартиру

Черкаською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням старшого державного виконавця Придніпровського відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Досудовим розслідуванням установлено, що вказана посадова особа, використовуючи свої службові повноваження, внесла завідомо неправдиві відомості до акту уцінки арештованого майна, після чого склала та видала завідомо неправдивий акт уцінки, який засвідчила своїм особистим підписом та затвердила гербовою печаткою Придніпровського відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції Черкаської області. В подальшому, надала документу статусу офіційного та, уцінивши до 50% ½ частини квартири загальною площею 43,5 кв. м, в інтересах третіх осіб, незаконно передала її для організації й проведення прилюдних торгів.
Довідково: за вчинені злочини посадовій особі загрожує максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залиште коментар