Позитив і негатив тижня від міського голови Черкас Анатолія Бондаренка

Позитив і негатив тижня від міського голови Черкас Анатолія Бондаренка

Щотижневий інформаційний дайджест від міського голови Черкас Анатолія Бондаренка про головні події за останні сім днів (опубліковано на сторінці міського голови у ФБ)

Позитив тижня:

Продовжуємо виконувати капітальний ремонт доріг. На цьому тижні працювали на вулиці Сурікова та Надпільній.

Разом із компанією Vodafone Україна презентували майже 4-кілометровий туристичний маршрут містом. Із його допомогою туристи матимуть змогу познайомитися із 20 історичними об’єктами Черкас. Для цього знадобиться смарфон і таблички QR-кодами, які встановлені біля пам’яток. Зчитуємо, і вже за декілька миттєвостей на вашому телефоні буде опублікована інформація із описом цих пам’яток.

Компанія “UKRAVIT” відкрила у Черкасах унікальний інститут здоров’я рослин. Інститут буде науковою установою, в якій працюватимуть над синтезом власних діючих речовин для засобів захисту рослин. А це ще додаткові 150 робочих місць для містян.

Негатив тижня:

Прокуратура продовжує займатися політичними переслідуваннями членів команди міського голови. Інакше не можу назвати той факт, що двом чиновникам інкримінують розтрату бюджетних коштів при закупівлі спортивного обладнання для гімнастичної зали у приміщенні колишнього кінотеатру “Мир”. Мовляв, кошти за обладнання перераховані, а по факту його немає. Однак обладнання є, і журналісти сьогодні мали змогу в цьому переконатися. Водночас дивує, що прокуратура реально не бачить факту мільйонної фінансової схеми на Черкаському асфальтобетонному заводі, яку створили компанії підприємця Михайла Бродського.

Не задоволений виконанням ямкового ремонту у місті, зокрема бентежить відсутність чіткого графіку. В цьому плані можна говорити про незадовільну роботу в.о. начальника департаменту ЖКК Сергія Танюка та начальника відділу вуличної інфраструктури Сергія Отрешка.

Залиште коментар