Працівники залізниці викрадали пальне з потягу

Працівники залізниці викрадали пальне з потягу

Зловмисники зливали з голови рухомого складу дизельне пальне. Каністри з пальним скидали під час руху потягу та грузили до свого автомобіля. Їх затримали оперативники під час вчинення чергової крадіжки. Про це інформують у Поліції Черкащини.

Працюючи над наявною інформацією про факти крадіжок палива з рухомих складів залізниці, оперативні працівники управління карного розшуку поліції встановили, що переважна більшість крадіжок вчиняється на території Смілянського району, а до їх вчинення причетні безпосередньо працівники залізниці.

Як було встановлено, зловмисники діяли за чітко відпрацьованою схемою – під час руху потягу вони зливали пальне у заздалегідь підготовлені ємкості. Потім, у визначеному місці, де знаходився їх автомобіль, скидали каністри з пальним, яке в подальшому вантажили до автомобіля і збували за помірними цінами. Щоб не бути поміченим зловмисники кожного разу обирали нове місце для скиду.

Поліцейські ретельно відпрацювали маршрут руху зловмисників та встановили місце, де планувався черговий скид пального. Оперативники влаштували засідку та затримали зловмисників «на гарячому», під час безпосереднього вчинення злочину.

Під час невідкладного обшуку слідчі зафіксували пошкодження пломбувань на паливних баках рухомого складу та взяли заміри пального.

Ємкості з пальним та автомобіль зловмисників вилучено. За вказаним фактом слідчими Смілянського відділу поліції розслідується кримінальне провадження, відкрите за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про додаткову кваліфікацію за статтею 191 Кримінального кодексу України.

Поліцейські встановлюють повне коло осіб, причетних до вчинення крадіжок палива з держпідприємства та перевіряють зловмисників на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Черкаські оперативники затримали двох працівників залізниці, які викрадали пальне з потягу

Черкаські оперативники затримали двох працівників залізниці, які викрадали пальне з потягу Зловмисники зливали з голови рухомого складу дизельне пальне. Каністри з пальним скидали під час руху потягу та грузили до свого автомобіля. Їх затримали оперативники під час вчинення чергової крадіжки. Працюючи над наявною інформацією про факти крадіжок палива з рухомих складів залізниці, оперативні працівники управління карного розшуку поліції встановили, що переважна більшість крадіжок вчиняється на території Смілянського району, а до їх вчинення причетні безпосередньо працівники залізниці. Як було встановлено, зловмисники діяли за чітко відпрацьованою схемою – під час руху потягу вони зливали пальне у заздалегідь підготовлені ємкості. Потім, у визначеному місці, де знаходився їх автомобіль, скидали каністри з пальним, яке в подальшому вантажили до автомобіля і збували за помірними цінами. Щоб не бути поміченим зловмисники кожного разу обирали нове місце для скиду. Поліцейські ретельно відпрацювали маршрут руху зловмисників та встановили місце, де планувався черговий скид пального. Оперативники влаштували засідку та затримали зловмисників «на гарячому», під час безпосереднього вчинення злочину. Під час невідкладного обшуку слідчі зафіксували пошкодження пломбувань на паливних баках рухомого складу та взяли заміри пального. Ємкості з пальним та автомобіль зловмисників вилучено. За вказаним фактом слідчими Смілянського відділу поліції розслідується кримінальне провадження, відкрите за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про додаткову кваліфікацію за статтею 191 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють повне коло осіб, причетних до вчинення крадіжок палива з держпідприємства та перевіряють зловмисників на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Опубліковано Поліція Черкаської області Четвер, 25 червня 2020 р.

Залиште коментар