Працівниця поліції з Лисянки самотужки затримала грабіжника

Працівниця поліції з Лисянки самотужки затримала грабіжника

В смт Лисянка зловмисник серед білого дня намагався пограбувати жінку, вихвативши у неї з рук сумку. Свідком події стала працівниця поліції, яка перебувала поза службою. Співробітниця поліції кинулася на допомогу потерпілій та самотужки затримала грабіжника. Про це повідомляють у секторі комунікацій поліції в Черкаській області.

Перебуваючи після добового чергування слідча Лисянського відділення поліції лейтенант поліції Катерина Ключник стала свідком пограбування. На одній із вулиць вона побачила, як невідомий чоловік підійшов до жінки, яка йшла містом та вирвав у неї сумку. Слідча кинулась на допомогу потерпілій та застосувавши до нападника фізичну силу, затримала його. На місце події прибув наряд поліції, який доставив грабіжника до відділення поліції для дачі показів.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 15 (Замах на злочин) та частиною 1 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Покарання за вчинення кримінального правопорушення передбачає позбавлення волі на строк до чотирьох років. Триває досудове розслідування.

 

Залиште коментар