Президент Національного олімпійського комітету відвідав ЧНУ

Президент Національного олімпійського комітету відвідав ЧНУ

Президент НОК України Сергій Бубка відвідав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Тут він познайомився з діяльністю науково-дослідного інституту фізіології ім. Босого та завітав на зустріч зі студентами.

“Гарна подія сьогодні відбувається в нашому закладі. Приємно, що Сергій Назарович відвідує нас. Маємо можливість побачити та поспілкуватися з легендою українського спорту. Нам є про що розповісти, адже університет має гарні досягнення в напрямку спорту. Минулого року за рейтингом показників наш заклад посів друге місце в Україні”, – відзначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Сергій Бубка відзначив, що приємно перебувати у закладі, де є гарні досягнення та з інтересом займаються спортом.

“З боку НОК України багато уваги приділяємо залученню дітей, молоді, суспільства до здорового способу життя. Адже впевнений, що спорт це – наше здоров’я. Бажаю, щоб ви завжди займалися фізичною активністю для себе. Хто мріє стати чемпіоном – бажаю наполегливо займатися і досягти своєї мети. Також чудова професія тренера, викладача, коли ти виховуєш іншого, вкладаєш сили, щоб людина досягла своєї мрії”, – відзначив Сергій Бубка.

Президент НОК нагородив подякою та цінним подарунком ректора Олександра Черевка. Закладу вручив набір олімпійської літератури та прапор НОК України. Також відзнаки вручили Анатолію Стеценку, Володимиру Калініченку, Володимиру Лизогубу, Леоніду Нечипоренку.

Студенти також стали учасниками відкритої мотиваційної дискусії за участі Сергія Бубки та призерки Олімпійських ігор Олени Говорової. Говорили про спорт та його значення в житті, про підготовку та тренуваннях та страхи перед змаганнями, про олімпійські та неолімпійські види спорту, давали поради.

Наприкінці зустрічі найкращі студенти отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України. Також всі охочі мали можливість взяти автограф у Сергія Назаровича та сфотографуватися з ним.

Про це інформує пресслужба НОК у Черкаській області.

Залиште коментар