Про допомогу багатодітним родинам розповіла волонтерка фонду «Допоможи ближньому»

Про допомогу багатодітним родинам розповіла волонтерка фонду «Допоможи ближньому»

Covid-19 приніс проблему у світ і вплинув на життя кожного. Є сім‘ї, яким надзвичайно тяжко у цей час, адже вони мають багато дітей. Підтримку багатодітним робинам (і не тільки їм) від початку карантину надають у благодійній організації «Допоможи ближньому», забезпечуючи гарячими обідами. Про це своїй сторінці у фейсбук розповіла волонтерка організації Лідія Дмитренко.

«Нещодавно ми познайомились з Віктором Гуцало – щасливим татусем 10 діточок! Забезпечити повноцінне харчування для 10 підростаючих організмів – це, напевно, щоденний виклик, а тим більше, в умовах карантину. Через заходи з протидії вірусу голова родини втратив роботу. А на мамину зарплатню дуже не розженешся. Віктор завжди привітний і з вдячністю приймає нашу допомогу.
Максим Гомзяков – батько 7 чудових дітлахів, через карантин залишився без роботи, а дружина – у декретній відпустці.
Тому ці сім’і та сотні інших скористалися допомогою фонду “Допоможи ближньому”.
Так, за будь-якої погоди, виглядають на нашу машину і наших волонтерів 5 малят із великої сім’ї (9 дітей) Спиридона Созінова. Бо хоч 4 старших дітей вже працюють і допомагають батькам, та все ж дуже важко справлятися із фінансовим навантаженням, так як на утриманні ще і незряча бабуся. Тож гарячі обіди такі необхідні і такі очікуванні в цій родині.
А ми вкотре дякуємо всім, хто зробив роботу нашого фонду можливою. Лише доброта та взаємодопомога зроблять цей світ кращим, чиєсь життя легшим і дитячі очі щасливішими!
Долучаймося! Без вашої допомоги нам не впоратися.
Наш рахунок у Приватбанку
UA853543470000026003051565417
Або за номером картки
4246 0010 0043 5291», – написала Лідія Дмитренко.

Залиште коментар