Проект «Безпечна громада – спільна відповідальність» триває в Черкасах (Фото)

Проект «Безпечна громада – спільна відповідальність» триває в Черкасах (Фото)

Днями голови та секретарі комітетів самоорганізації населення міста Черкаси відвідали другу робочу зустріч у рамках проекту «Безпечна громада – спільна відповідальність». Він, нагадаємо, покликаний посилити рівень довіри населення до патрульної та дільничної поліції та підвищити знання черкасців про роль, права та обов’язки поліції. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Зазначений проект реалізовує благодійна організація «Від серця до серця» у партнерстві з поліцією та Черкаською міською радою за фінансової підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади».
Тоді для них відбувся міні-тренінг, який був побудований на засадах партнерства та діалогу. Керівники КСНів спільно з старшим інспектором із особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУ НП в Черкаській області Коломійцем С.В. розібрали низку життєвих ситуацій, з якими доводилось зіштовхуватися у процесі роботи та визначали шляхи їх вирішення.
Водночас, додамо, що незабаром завершиться збір анкет, що покликаний надати оцінку роботі поліції та покращити її. Жителів міста запрошують долучитись до опитування –
У липні розпочнуться просвітницькі заходи в мікрорайонах міста, які відбуватимуться на базі приміщень комітетів самоорганізації населення та безпосередньо в дворах багатоповерхових будинків.

Залиште коментар