Проєкт «Допоможи ближньому» потребує підтримки небайдужих черкасців

Проєкт «Допоможи ближньому» потребує підтримки небайдужих черкасців

Черкаський волонтерський проєкт «Допоможи ближньому», учасники якого під час карантину щодня доставляють додому гарячі обіди сотням незаможних містян, потребує підтримки небайдужих людей. Про це із посиланням на сторінку проєкту у фейсбуці пише “Прочерк“.

«Огірок, картопелька з м’ясом, омлет з овочами, салат зі свіжої капусти та звісно, наш хліб власного випікання. Усі продукти для приготування нам надали благодійники! Дай Бог щоб так було і надалі! Благодійність – це вищий прояв гуманних почуттів до інших. Кожен, хто досяг вершини і забезпечив свої первинні потреби (у їжі, житлі та роботі), може і повинен бути благодійником для інших».

Волонтери нагадують, що вони закуповують одноразові ланч-бокси, у яких розвозять обіди, пакети, преміюють кухарів (лише чотири жінки готують 804 обіди), купують мийні та очисні засоби, за потреби докуповують необхідні продукти для приготування страв.

Тож вони будуть вдячні за абсолютно любий внесок на рахунок благодійного фонду

Контакти:

096-222-32-69 Анжела;

067-470-15-98 Лідія.

Реквізити для перерахунку благодійних пожертв:

БО БФ ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ ЧЕРКАСИ

(Код отримувача)

43597558

(Рахунок отримувача)

UA853543470000026003051565417

(Назва банку)

ЧЕРКАСЬКЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Принагідно у фонді дякують компанії «Терра Фуд» та їхньому партнеру у Черкаській області компанії «Приват-Фуд Центр», в особі Максима Данильченка та Сергія Ковбасенка за допомогу проєкту молочними продуктами.

Залиште коментар