Прокурор не прийшов на прес-конференцію, щоб вручити підозру міському голові Черкас (відео)

Прокурор не прийшов на прес-конференцію, щоб вручити підозру міському голові Черкас (відео)

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко провів прес-конференцію, на якій спростував чутки про вручення йому підозри прокуратурою. На захід він також запросив прокурора області Сергія Овчаренка, щоб той міг виконати цю місію привселюдно. Та нікого з правоохоронців на заході присутні не побачили.

Анатолій Бондаренко заперечив факт вручення йому підозри.

– Я нічого не чув. Якісь люди у “штатському” зачитали підозру автомобілю мого брата. Я ні від кого не приховуюся і готовий відповідати за свої дії. Дійсно, я кілька днів перебував у відпустці у сімейних справах – потрібно було відремонтувати дах материного будинку і звозити доньку до лікаря. Але на роботу я виходив. Завтра я, мабуть, вийду з відпустки, щоб уникнути звинувачень, ніби я від когось переховуюся. А прокурорам хотів би побажати, щоб вони ефективніше займалися розслідуванням резонансних злочинів, таких, як убивство Михайла Бінусова, напад на депутата Павла Карася, підпал машини депутата Івана Сухарькова та інших, замість того, щоб влаштовувати переслідування міського голови, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Також він запросив прокурора області на понеділок на 10.00 у міську раду, щоб провести спільну прес-конференцію, на якій би правоохоронець міг прозвітувати про розслідування резонансних справ на Черкащині.

Опубліковано ПроГоловне Четвер, 4 жовтня 2018 р.

 

Залиште коментар