Протест проти гендерної ідеології висловили черкащани 

Протест проти гендерної ідеології висловили черкащани 

Небайдужі черкащани долучилися до мирної акції протесту під стінами Парламенту проти порушення прав людини на свободу слова у зв’язку з побиттям учасників протесту проти гей-параду 17 червня в Києві, а  також проти запровадження гендерної ідеології в систему освіти. Кілька тисяч осіб, серед яких і делегація черкащан, зібралися поблизу Верховної Ради з  плакатами, де прописано гасла із закликом збереження інституту сім’ї. Поїздку до Києва на підтримку громадян, які виступають проти запровадження гендерної ідеології в закладах освіти, організував Черкаський обласний комітет «Рух Реформації». Зокрема  його координатор Валерій Бєляєв заявив про те, що всі християни нашої області мають у першу чергу  твердо відстоювати позицію проти наруги над християнськими цінностями.

– Черкащани поїхали до Києва відстоювати майбутнє цілої країни, адже внесення запропонованих змін до шкільних підручників впливатиме на формування свідомості наших дітей, що має значні розбіжності з християнськими істинами, – наголошує Валерій Бєляєв. – Оскільки наша країна – це християнська держава, тому ми не можемо допустити, щоб керівництво не зважало на думку чи позицію християн. І якщо буде потреба,  то віруючі готові тисячами збиратися і доводити свою думку владі.

Серед делегації черкащан був і  пастор черкаської церкви «Дім Божий» Віталій Тараненко. Каже, що про поїздку дізнався вчора ввечері, тому одразу прийняв для себе рішення їхати. Відклав усі справи і рано вранці вже був у столиці. Переконаний, що це якраз та ситуація, коли християнський світ не повинен сидіти склавши руки, а активно діяти.

За словами помічника координатора Черкаського  обласного комітету «Рух Реформації» Анни Торгало, сьогоднішня мирна акція на захист сімейних цінностей у Києві довела, що людям небайдуже, яку пропаганду нам штучно  хоче нав’язати влада.

2

–  Наступного разу, коли виникне потреба в таких заходах, на майдані в Києві має бути не кілька тисяч осіб, а щонайменше двісті тисяч небайдужих людей. І не лише християн, а тих, кому небайдуже, як буде розвиватися наше суспільство завтра, – розповідає активістка. – Українці мають відстояти модель сім’ї як союзу чоловіка і жінки будь-яким чином.

Про це інформують організатори, пише “Прочерк“.

Залиште коментар