“Придбавши пилосмок для прибирання вулиць, ми зекономили кошти платників податків”, – Анатолій Бондаренко

“Придбавши пилосмок для прибирання вулиць, ми зекономили кошти платників податків”, – Анатолій Бондаренко

Черкаська міська рада зекономила кошти платників податків, купивши дорожній пилосмок за 4,9 мільйона гривень. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Про це пише zmi.ck.ua.

“Пилосмок коштує близько 5 мільйонів гривень. Вартість прибирання міста в підрядника – 15 мільйонів гривень. Нехай із цієї суми, враховуючи всі податки та витрати на паливо, він заплатить до міського бюджету 3 мільйони гривень. А всю іншу суму покладе собі у карман. Я вважаю, що ми зекономили кошти міського бюджету, а потрібну роботу зробимо силами свого комунального підприємства”, – відзначив Анатолій Бондаренко.

На уточнююче запитання, чи доцільно було саме в період карантину робити це придбання техніки для КП “ЧЕЛУАШ”, мер відзначив, що вирішення господарських міських питань має продовжуватися.

“Це якби у нас стояло питання: купити ренген чи пилосмок, а ми вибрали другий варіант, тоді б я зрозумів обурення громадськості. Наразі всі договора по медичному обладнанню заключені. Найближчим часом в Черкаську інфекційну лікарню має надійти два апарати ШВЛ. На жаль, в Україні ми їх купити не можемо. Стояли в черзі два місяці. І це вже не питання конкретно Бондаренка, Кличка, Труханова, Кернеса та інших міських голів. Це вже держава має забезпечити, щоб потрібне медичне обладнання можна було швидко купити. Ми готові на це витрачати кошти, поки вони є”, – прокоментував міський голова Черкас.

Фото тематичне.

Залиште коментар