“Приємно, що НОК оцінив наш вклад у розвиток спорту у місті”, – Анатолій Бондаренко

“Приємно, що НОК оцінив наш вклад у розвиток спорту у місті”, – Анатолій Бондаренко

Анатолій Бондаренко зустрівся з Президентом Національного олімпійського комітету України, 35-разовим світовим рекордсменом, олімпійським чемпіоном, заслуженим майстром спорту, доктором наук з фізичного виховання і спорту, Героєм України Сергієм Бубкою.

– Мені, як міському голові, особливо приємно сьогодні зустрічати Сергія Назаровича в Черкасах – місті, де ми створюємо всі умови як для виховання професійних спортсменів, олімпійських чемпіонів, так і для спортивного розвитку дітей та молоді,- прокоментував подію Анатолій Бондаренко. Серед останніх спортивних подій міський голова назвав відкриття зали для занять дзюдо, побудовані футбольні поля, спортивні майданчики, перший гімнастичний комплекс.

У планах міської влади – перетворити приміщення колишньої тютюнової фабрики (вулиця Благовісна, 170) на спортивне містечко, де будуть облаштовані зони і приміщення для занять різними видами спорту.

– Приємно, що наш вклад у розвиток спорту в Черкасах не залишився непоміченими з боку Національного олімпійського комітету, – відзначив Анатолій Васильович.

Залиште коментар