Прикордонники Оршанця вшанували пам’ять загиблих колег-героїв

Прикордонники Оршанця вшанували пам’ять загиблих колег-героїв

6 та 7 серпня стали трагічними днями в історії Головного центру та Державної прикордонної служби України – не повернулись живими з виконання бойового завдання: майор Сергій Лифар, молодші сержанти Микола Антипов, Сергій Бойко, Олександр Заєць, солдати Віктор Кумановський та Віталій Птіцин. За мужність та героїзм, проявлені під час виконання військового обов’язку, Указом Президента України вони нагороджені орденом «За мужність ІІІ ступеню» (посмертно).
Весь особовий склад Головного центру вшанував пам’ять загиблих воїнів-прикордонників хвилиною мовчання. У пам’ять про тих, хто пожертвував життям до пам’ятника прикордонникам всіх поколінь покладено квіти.

Про це повідомила прес-служба Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України.

Також персонал прийняв участь у заходах із вшанування пам’яті майора Сергія Лифаря в селі Матусів Шполянського району Черкаської області та солдата Віктора Кумановського в селі Хижня Жашківського району Черкаської області, де поховані військовослужбовці.


На даний час залишається невстановленим місце знаходження старшого солдата Дмитра Ушкалова, солдатів: Сергія Мелешка, Олександра Овчарика та Олександра Савченка. Керівництво Державної прикордонної служби України робить все можливе для встановлення місця знаходження наших військовослужбовців та повернення їх до рідних домівок та родин. До пошуку залучено правоохоронні органи, громадські, волонтерські організації та представників духовенства, які всебічно допомагають у пошуку наших військових, зокрема – це група «Патріот», Благодійний фонд «З вірою в себе», волонтерська громадська організація Міжнародної Служби Порятунку (Police Rescue) 911, Черкаська обласна організація Товариство Червоного Хреста України в Черкаській області та інші. Заходи щодо встановлення місця знаходження продовжаться, доки всі військовослужбовці не будуть повернені.

Ми завжди будемо пам’ятати про великий подвиг наших героїв сьогодення, товаришів та друзів, які ще донедавна були з нами.

Залиште коментар