Психологи Управління ДСНС та Національної поліції обмінялися досвідом роботи

Психологи Управління ДСНС та Національної поліції обмінялися досвідом роботи

У рамках взаємодії Управління ДСНС та Головного управління Національної поліції в Черкаській області, представниками психологічних служб відомств було організовано круглий стіл під час якого відбувся обмін досвідом, щодо проведення різноманітних заходів психологічного спрямування, як серед особового складу так і серед населення під час виконання рятувальниками та поліцейськими своїх функціональних завдань.

Участь у заході також взяли студенти психологи Інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Керівники психологічних підрозділів Леся Каратяєва та Наталія Гавриш ознайомили присутніх з методиками, які вони використовують у своїй роботі, специфікою службової діяльності, а також позитивними напрацюваннями в напрямку психологічного впливу.

Програма заходу також передбачала практичну складову, під час якої студенти пройшли психологічну смугу перешкод створену в патрульній поліції міста Черкаси. Цей тренінг став гарною нагодою не лише перевірити власні можливості, а й практично відпрацювати кілька простих психологічних методик спрямованих на стійкість до фізичних та психічних навантажень.

«Важливо було показати студентам, що взаємодія психологів різних структур ефективна в єдності. Психологи Національної поліції і фахівці ДСНС працюють і для людей і серед людей, тож якісне виконання завдань та професійне вдосконалення можливі лише при активному обміні досвідом і знаннями», – наголосила психолог Управління ДСНС у Черкаській області Леся Коротяєва.

Залиште коментар