«Разом з «Батьківщиною» наведемо лад у місті!», – Світлана Бєлова

«Разом з «Батьківщиною» наведемо лад у місті!», – Світлана Бєлова

У рамках спільного проекту сайту «Про головне» та Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» продовжуємо знайомство з кандидатами від цієї політсили. Сьогодні пропонуємо вашій увазі бліц-інтерв’ю із освітянкою, завідувачкою ДНЗ №5 Світланою Бєловою.


– Пані Світлано, розкажіть читачам про свою діяльність на освітній ниві.


– Роботі у освітній сфері я присвятила своє життя. Працювала і вихователем, і методистом у різних навчальних закладах: і дитячих садочках, і обласному будинку дитини. Цікавий і цінний досвід роботи отримала під час роботи у реабілітаційному центрі для дітей з особливими освітніми потребами. Тепер працюю завідувачкою ДНЗ №5. Робота з дітьми мені дуже подобається. Постійно намагаюся запроваджувати в роботу нові педагогічні практики та технології. Приміром, під час роботи у дитсадку №89 впроваджувала у садочку інноваційні технології для розвитку дітей LEGO-fundation. Нині у садочку №5 виховуємо діток у напрямку «сталий розвиток»: вчимо їх сортувати сміття, бережливо ставитися до навколишнього природнього середовища.


– Чому вирішили стати кандидатом саме від ВО «Батьківщина»?


– Ця партія іде на вибори з чіткою стратегією розвитку міста. Багато з цілей я розділяю і докладатиму усіх зусиль для їх реалізації, ставши депутатом міської ради.


– Які саме? Наведіть приклади.


– Приміром, одна з цілей, яку ставить перед собою ВО «Батьківщина» – це популяризація здорового способу життя. Ця тема дуже болить мені, і як педагогу, і як матері. Вважаю, що потрібно вести боротьбу із наркоторгівлею на території шкіл і інших навчальних закладів. Прикро, коли молоде покоління промінює свою юність і здоров’я на сумнівний «кайф» від дурману. Скрізь рясніють надписи, які рекламують продаж наркотиків, і в тенета наркодилерів потрапляє наша молодь. Потрібно системно взятися за вирішення цієї проблеми і покласти цьому край! Натомість дати дітям здорову альтернативу: збільшувати кількість спортивних секцій, сприяти проведенню у місті спортивних заходів, формувати позитивне ставлення громадян до фізкультури та спорту.


– Які ще проблеми у Черкасах, на Вашу думку, потребують першочергового вирішення?


– Хотілося б, щоб наше місто стало чистішим. Нині часто можна спостерігати купи сміття біля баків, непотріб, які розносить вітер. Таке видовище дуже засмучує. Вважаю, що в місті потрібно навести лад зі збором сміття.
Серйозної модернізації, на мою думку, потребує і транспортна сфера Черкас. На мою думку, потрібно докласти зусиль для відновлення повноцінної роботи Черкаського аеропорту. Також впорядкувати автовокзали. Черкаси мають гарний логістичний потенціал, і він має бути реалізований у повній мірі.


– Це, так би мовити, більш “глобальні”, стратегічні цілі. А чим ще плануєте опікуватися в місті, ставши депутатом міської ради?


– Роботи багато! Це і освітлення міста, і ремонт тротуарів, і встановлення дитячих майданчиків у дворах. Разом з командою «Батьківщини» крок за кроком перетворюватимемо Черкаси на місто, у якому хочеться жити!

Залиште коментар